خرید محصولات برند بابین babin + مشاهده قیمت

برند بابین، همواره یکی از بهترین تولیدکنندگان غذای حیوانات است که محصولات متفاوتی برای پت‌های خانگی تولید می‌کند. سگ‌های بازیگوش، پس‌ از فعالیت فراوان و تخلیه انرژی نیاز به تغذیه درست و بازیابی نیروی خود دارند.

غذای خشک گربه بابین و غذای خشک سگ بابین می‌تواند انرژی لازم را به آن‌ها بازگرداند. با ما همراه باشید تا در ادامه توضیحات مختصری در رابطه با این محصول به شما بدهیم.

معرفی بابین

برند بابین، یکی از تولیدکنندگان بزرگ غذای حیوانات است. بابین همواره در تلاش بوده تا بهترین غذاها را برای انواع حیوانات خانگی تولید کرده و روانه بازار کند. یکی از ویژگی‌های مهم این برند و برند کچت، تنوع زیاد در محصولات است.

به عنوان مثال، غذای گربه بابین یا غذای سگ بابین برای نژادهای مختلف حیوانات مانند سگ و گربه غذا تولید می‌کند و خریدار می‌تواند بسته به نژاد و سن پت خانگی خود، غذای مناسب را انتخاب کند. نکته مهم دیگر در رابطه با این محصولات، تنوع طعم آن‌ها است.

به‌عنوان مثال، باتوجه به علاقه‌مندی پت خود می‌توانید غذای خشک با طعم مرغ، گوشت بره، گوشت اردک، بره و برنج، برنج و سبزیجات و هزاران طعم مختلف را خریداری کنید. دقت داشته باشید که غذا خشک بابین در وزن‌های متفاوت تولید می‌شود و متناسب با جثه حیوان خانگی خود باید محصول مورد نظر را انتخاب کنید.

غذای خشک بابین

غذاهای خشک برند بابین باتوجه به رده سنی حیوان خانگی دسته بندی می‌شوند. به عنوان مثال، برای حیوانات ۲ الی ۱۰ ماهه یک بسته بندی خاص غذا را می‌توان تهیه کرد. ترکیبات این محصولات به‌گونه‌ای کنار هم قرار گرفته‌اند تا انرژی کاملی را به بدن حیوان برسانند و در روند رشد و فعالیت آن تاثیرگذار باشند.

ترکیبات مورد استفاده در تولید این محصولات معمولا شامل برنج، گندم، ذرت، چغندر قند، چربی مرغ، نمک، ویتامین‌ها، ال کارنیتین، ساکارید‌ها و مواد معدنی، طعم‌دهنده کبد، بذر کتان، ویتامین‌ها و آنتی‌اکسیدان‌ها هستند.

مواد معدنی موجود در غذاها معمولا مواردی همچون کلسیم، مس، روی، آهن، فسفر هستند که با خوردن غذای خشک بابین به بدن حیوان می‌رسند. علاوه‌بر آن، ویتامین‌های فراوانی مانند ویتامین‌های B و ویتامین‌های A,C,D,E,K را نیز می‌توان در این خوراکی‌ها یافت.

نکته مثبت در رابطه با این محصولات، این است که روی پاکت حاوی غذا، توصیه‌های مصرف آن به طور واضح نوشته‌شده و فرد می‌تواند با توجه به وزن حیوان خانگی خود، مقدار غذای لازم در روز را برای آن کنار بگذارد تا از لاغری زیاد یا ایجاد اضافه وزن در پت جلوگیری کند.

از عوامل دیگری که تعیین‌کننده مقدار غذای روزانه پت هستند، می‌توان به دمای هوا، شرایط زندگی، مقدار فعالیت روزانه و شخصیت آن اشاره کرد. از نکات مهم دیگری که باید حتما به آن توجه شود، می‌توان به زمانی اشاره کرد که قصد دارید غذای خشک گربه یا سگ خود را تغییر دهید.

در این زمان باید به تدریج و با مخلوط کردن مقدار کمی از غذای فعلی و غذای جدید آن را کم کم تغییر دهید. همچنین محصول مورد‌نظر را باید در فضای خشک و خنک نگهداری کنید تا از فاسد‌شدن مواد غذایی جلوگیری شود.

جمع بندی

در حال حاضر غذای خشک بابین، یکی ‌از بهترین خوراکی‌ها برای تغذیه پت‌های خانگی است که در بازار وجود دارد و انرژی لازم را به بدن حیوان می‌رساند. شما برای تهیه این محصول می‌توانید به پت شاپ حیوانات خانگی اورنگ پت مراجعه کنید.